Marketing

3 webdesign tips voor het maken van een portfolio website

Webdesign

Als je goed bent in het maken van grafische ontwerpen en webdesign is het goed om een portfolio bij te houden. Dit kan erg handig zijn om werk te zoeken, maar het is ook gewoon erg leuk om bij te houden wat je allemaal gemaakt heeft. Elk ontwerpbureau bijvoorbeeld zoals Buro Reng heeft vaak een portfolio om aan potentiële klanten te laten zien. Er zitten alleen maar voordelen aan het bijhouden van een portfolio. Vaak is het online bijhouden van een portfolio het makkelijkste om te doen omdat je dit ook sneller en gemakkelijker kan bijhouden.

Tips voor het maken van een portfolio

Er zijn natuurlijk altijd tips voor het maken van een portfolio voor bijvoorbeeld een grafisch ontwerper groningen. Denk allereerst goed na over voor welke stijl je wilt gaan voor je portfolio. Dit laat meteen zien aan potentiële klanten welke soort stijl jij hanteert in jouw onderwerpen. Daarnaast is het belangrijk om onderscheid te maken in je portfolio. Er zit altijd verschil tussen de onderwerpen dus probeer te werken met sub kopjes zoals websites, campagnes, of losse ontwerpen om het overzichtelijk te houden. Overzicht doet namelijk heel veel voor een portfolio, dan kan er veel makkelijker van alles gevonden worden.

Waar maak ik een portfolio?

Er zijn verschillende websites waar je een webdesign portfolio kan gaan maken. Ga bijvoorbeeld eerst op onderzoek uit welke websites jij makkelijk in gebruik vindt. Als je ook bekend bent met de achterkant van website kan je natuurlijk ook zelf een website gaan maken. Dit maakt je portfolio nog een stuk sterker doordat je ook de website zelf gebouwd hebt. Dan kunnen potentiële klanten ook meteen zien dat jij die skills in huis hebt. Vaak is dit ook een veel voorkomende manier om een portfolio te maken, door het gewoon zelf te doen! Mocht je niet de skills hebben om dit zelf te doen, dan kan je altijd een expert inschakelen.

Comments are closed.